+48 604 404 545
Willa Bukovinka

Regulamin

          

          

 1. Zasady dotyczące pobytu dzieci: Przyjmujemy dzieci od lat dwóch .Prosimy o informację przed dokonaniem wpłaty zadatku również o liczbie dzieci (ma to na celu uniknięcie nieporuzumień finansowych)!  Zap ewniamy miejsce noclegowe dla każdej wynajmującej osoby, więc nie proponujemy zniżek dla osób śpiących w śpiworach, podłodze, z rodzicami itp
 2. Nie prowadzimy wyżywienia (udostępniamy Gościom kuchnię, spiżarkę, jadalnię z kominkiem). Istnieje możliwość wykupienia śniadań w karczmie oddalonej o 200m w cenie ok. 20zł oraz zamówienia zestawów obiadowych z dostawą (zupa i drugie danie w cenie 20zł/zestaw)
 3. PRZED DOKONANIEM PRZELEWU ZADATKU PROSIMY O INFORMACJĘ CZY POTRZEBUJĄ PAŃSTWO FAKTURĘ NA FIRMĘ (zmiany od 01.01.2020). W PRZYPADKU BRAKU INFORMACJI Z PAŃSTWA STRONY ZOSTANIE WYDRUKOWANY PARAGON FISKALNY (uniemożliwi to wystawienie faktury)
 4. Podstawą rezerwacji jest wpłata zadatku, który nie podlega zwrotowi   w wysokości 50% wartości pobytu (w przypadku rezerwacji na 1. dobę, kwotą zadatku jest całość opłaty noclegowej). Wpłata zadatku oznacza rezerwację konkretnego pokoju/pokoi na konkretny termin (nie ma możliwości zmiany terminu, więc prosimy  o przemyślane rezerwacje). Zadatek można wpłacić tradycyjnym przelewem, przekazem pocztowym lub szybkim przelewem PRZELEWY24. 
  Nasz nr konta: ING BANK Śląski, 
  IBAN: PL 73 1050 1474 1000 0090 7972 5777,
  SWIFT: INGBPLPW
  lub
  Karpatia Bank Spółdzielczy
  IBAN: PL 50 8791 0009 0001 0003 8609 0001
  SWIFT: POLUPLPR
 5. Gość zobowiązany jest do zapłaty kwoty ustalonej podczas rezerwacji w dniu przyjazdu nawet jeżeli pobyt ulegnie skróceniu nie z naszej winy  
 6. Przy zameldowaniu wymagane jest okazanie ważnego dowodu tożsamości, z danymi na które dokonana została rezerwacja - wymagany DEPOZYT ZWROTNY (kaucja do zwrotu w dniu wyjazdu) wynosi 300zł.
 7. W przypadku nie pojawienia się Gościa w umówionym dniu przyjazdu do godziny 21:00 - rezerwacja jest automatycznie anulowana
 8. W naszym obiekcie, ze względów bezpieczeństwa, obowiązuje całkowity  i bezwzględny (na balkonach również) zakaz palenia tytoniu i używania otwartego ognia - miejsce dla osób palących znajduje się przed budynkiem.
 9. Złamanie zakazu palenia papierosów i wyrobów tytoniowych na terenie obiektu jest równoznaczne z wyrażeniem przez najmującego pokój Gościa zgody na pokrycie kosztów  dearomatyzacji pokoju i tym samym uniemożliwienia wynajmu pokoju dla kolejnych  w wysokości 2.000,00zł.  Umowa najmu zostaje wówczas natychmiastowo rozwiązana bez zwrotu za niewykorzystane noclegi.
 10. Właściciel zastrzega sobie prawo skontrolowania pokoju w każdym momencie jeśli są wątpliwości co do jego stanu podczas pobytu gościa.
 11. Doba rozpoczyna się od godz. 16:00 w dniu przyjazdu, a kończy o godz. 10:00 w dniu wyjazdu. Przyjazdy wyłącznie do godziny 21:00
 12. Na terenie obiektu mogą przebywać wyłącznie osoby wynajmujące (osoby z zewnątrz są wypraszane)
 13. Pobyt ze zwierzętami jest niemożliwy 
 14. Na terenie obiektu i ogrodu - dzieci mogą znajdować się wyłącznie pod nadzorem rodziców lub opiekunów. Nie ponosimy odpowiedzialnośći za losowe sytuacje, wypadki. 
 15. Cisza nocna obowiązuje w godz. 22:00-6:00W godzinach ciszy nocnej Goście mają obowiązek takiego zachowania, by w żaden sposób nie zakłócało ono spokoju pobytu innych osób.
 16. Zgodnie z Uchwałą Rady Gminy pobieramy opłatę miejscową w wysokości 2zł/os. za każdy dzień pobytu (opłata nie jest wliczona w cenę noclegu)
 17. Opłata dodatkowa za odpady 10zł/pokój/cały pobyt
 18. Istnieje możliwość wymiany ręczników w trakcie pobytu za dodatkową opłatą
 19. Nie posiadamy pralni dla Gości (bezpłatnie można wypożyczyć miskę do ręcznego prania)
 20. Gość ponosi pełną odpowiedzialność materialną i prawną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń obiektu powstałe z winy jego lub odwiedzających go osób i ma obowiązek zapłacić z wyrządzone szkody. Wszelkie usterki prosimy zgłaszać bezzwłocznie, abyśmy mieli wystarczającą ilość czasu na reakcję (zamówienie, zakup, serwis)
 21. Nie odpowiadamy za rzeczy pozostawione bez opieki  
 22. Rowery, narty itp. przechowujemy w monitorowanym pomieszczeniu do tego przeznaczonym - nie wnosimy ich do pokoi. 
 23. Bezpłatnie można wypożyczyć żelazko, deskę do prasowania, suszarkę do bielizny, zestaw do szycia
 24. Płatność za pobyt prosimy uregulować w dniu przyjazdu (do zameldowania potrzebujemy dowód tożsamości). Płatność przyjmujemy gotówką lub przelewem
 25. Nie ponosimy odpowiedzialności za niedogodności powstałe z przyczyn od nas niezależnych: przerwy w dostawie wody czy elektryczności.
 26. Właścicielowi przysługuje prawo odmowy dalszego świadczenia usług osobom, które zachowują się w sposób niewłaściwy tj. zakłócają spokojny wypoczynek innych lub nie przestrzegają regulaminu (w szczególności osobom po spożyciu alkoholu) - osoby takie będą natychmiastowo wyproszone z obiektu przez właścicieli oraz w razie potrzeby pracowników ochrony obiektu. Nie przysługuje wtedy prawo do zwrotu należności za zapłacony pobyt.
 27. Gość wynajmujący pokój nie może przekazywać pokoju innym osobom, nawet gdy nie upłynęła doba za którą uiścił opłatę.
 28. W okresie dużych opadów śniegu zalecamy dla samochodów z napędem na jedną oś zaopatrzyć się w łańcuchy.
 29. W przypadku zamknięcia obiektów noclegowych ze względu na obostrzenia pandemiczne lub inne wydarzenia na które nie mamy bezpośredniego wpływu wystawiany jest voucher na wpłacony zadatek do wykorzystania w ciągu dwóch lat. Warunki rezerwacji na voucherze jak długość pobytu, liczba osób pozostają bez zmian, natomiast ceny mogą róznić się ze względu na sezon letni, zimowy, sylwestrowy
 30. Administratorem danych osobowych jest obiekt Willa Bukovinka z siedzibą przy ul. Leśnej 35, 34-530 Bukowina Tatrzańska NIP 736-165-46-37,REGON 122451722. Podane dane kontaktowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Państwa pytania. Podanie danych jest dobrowolne, przysługuje Państwu prawo dostępu do podanych danych oraz ich poprawiania.
 31. Wszelkie reklamacje prosimy składać pod numerem telefonu +48 604 404 545 lub mailem sztokfisz.andrzej@gmail.com - od momentu złożenia rezerwacji do czasu wymeldowania, będą one rozpatrywane do 7 dni roboczych.

Polityka prywatności strony www.willabukovinka.pl

1. Informacje ogólne

Niniejsza Polityka Prywatności określa zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych przekazanych przez Użytkowników w związku z korzystaniem przez nich usług rezerwacji noclegów w Willi Bukovinka w Bukowinie Tatrzańskiej.

2. Administratorem danych osobowych zawartych w serwisie jest

Andrzej Sztokfisz, ul. Leśna 35 1, 34-530 Bukowina Tatrzańska NIP 736-165-46-37 REGON 122451722, nr telefonu +48 604 404 545.

3. W trosce o bezpieczeństwo powierzonych nam danych opracowaliśmy wewnętrzne procedury i zalecenia, które mają zapobiec udostępnieniu danych osobom nieupoważnionym. Kontrolujemy ich wykonywanie i stale sprawdzamy ich zgodność z odpowiednimi aktami prawnymi – ustawą o ochronie danych osobowych, ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną, a także wszelkiego rodzaju aktach wykonawczych i aktach prawa wspólnotowego.

4. Dane Osobowe przetwarzane są na podstawie zgody wyrażanej przez Użytkownika oraz w przypadkach, w których przepisy prawa upoważniają Administratora do przetwarzania danych osobowych na podstawie przepisów prawa lub w celu realizacji zawartej pomiędzy stronami umowy.

5. Serwis realizuje funkcje pozyskiwania informacji o użytkownikach i ich zachowaniach poprzez dobrowolnie wprowadzone w formularzach informacje.

6. Serwis zbiera informacje dobrowolnie podane przez użytkownika.

7. Informacje podane w formularzu są przetwarzane w celu wynikającym z funkcji konkretnego formularza np. w celu dokonania procesu obsługi kontaktu informacyjnego.

8. Dane osobowe pozostawione w serwisie nie zostaną sprzedane ani udostępnione osobom trzecim, zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych.

9. Do danych zawartych w formularzu przysługuje wgląd osobie fizycznej, która je tam umieściła. Osoba ta ma również prawo do modyfikacji i zaprzestania przetwarzania swoich danych w dowolnym momencie.

10. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany w polityce ochrony prywatności serwisu, na które może wpłynąć rozwój technologii internetowej, ewentualne zmiany prawa w zakresie ochrony danych osobowych oraz rozwój naszego serwisu internetowego. O wszelkich zmianach będziemy informować w sposób widoczny i zrozumiały.

11. W Serwisie mogą pojawiać się linki do innych stron internetowych. Takie strony internetowe działają niezależnie od Serwisu i nie są w żaden sposób nadzorowane przez serwis www.willabukovinka.pll Strony te mogą posiadać własne polityki dotyczące prywatności oraz regulaminy, z którymi zalecamy się zapoznać.

W razie wątpliwości co do któregokolwiek z zapisów niniejszej polityki prywatności jesteśmy do dyspozycji – nasze dane znaleźć można w danych kontaktowych na stronie internetowej.

Trwa ładowanie strony prosimy czekać...