+48 604 404 545
Willa Bukovinka

Regulamin

          

          

 1. Zasady dotyczące pobytu dzieci: Przyjmujemy dzieci od lat dwóch .Prosimy o informację przed dokonaniem wpłaty zadatku również o liczbie dzieci (ma to na celu uniknięcie nieporuzumień finansowych)!  Zap ewniamy miejsce noclegowe dla każdej wynajmującej osoby, więc nie proponujemy zniżek dla osób śpiących w śpiworach, podłodze, z rodzicami itp
 2. Nie prowadzimy wyżywienia (udostępniamy Gościom kuchnię, spiżarkę, jadalnię z kominkiem). Istnieje możliwość wykupienia śniadań w karczmie oddalonej o 200m w cenie ok. 15zł/os.
 3. PRZED DOKONANIEM PRZELEWU ZADATKU PROSIMY O INFORMACJĘ CZY POTRZEBUJĄ PAŃSTWO FAKTURĘ NA FIRMĘ (zmiany od 01.01.2020). W PRZYPADKU BRAKU INFORMACJI Z PAŃSTWA STRONY ZOSTANIE WYDRUKOWANY PARAGON FISKALNY (uniemożliwi to wystawienie faktury)
 4. Podstawą rezerwacji jest wpłata zadatku, który nie podlega zwrotowi   w wysokości 50% wartości pobytu (w przypadku rezerwacji na 1. dobę, kwotą zadatku jest całość opłaty noclegowej). Wpłata zadatku oznacza rezerwację konkretnego pokoju/pokoi na konkretny termin (nie ma możliwości zmiany terminu, więc prosimy  o przemyślane rezerwacje). Zadatek można wpłacić tradycyjnym przelewem, przekazem pocztowym lub szybkim przelewem PRZELEWY24. 
  Nasz nr konta: ING BANK Śląski, 
  IBAN: PL 73 1050 1474 1000 0090 7972 5777,
  SWIFT: INGBPLPW
 5. Gość zobowiązany jest do zapłaty kwoty ustalonej podczas rezerwacji w dniu przyjazdu nawet jeżeli pobyt ulegnie skróceniu nie z naszej winy
 6. PRZED DOKONANIEM PRZELEWU ZADATKU PROSIMY O INFORMACJĘ CZY POTRZEBUJĄ PAŃSTWO FAKTURĘ NA FIRMĘ (zmiany od 01.01.2020). W PRZYPADKU BRAKU INFORMACJI Z PAŃSTWA STRONY ZOSTANIE WYDRUKOWANY PARAGON FISKALNY (uniemożliwi to wystawienie faktury). 
 7. Przy zameldowaniu wymagane jest okazanie ważnego dowodu tożsamości, z danymi na które dokonana została rezerwacja
 8. W przypadku nie pojawienia się Gościa w umówionym dniu przyjazdu do godziny 22:00 - rezerwacja jest automatycznie anulowana
 9. W naszym obiekcie, ze względów bezpieczeństwa, obowiązuje całkowity  i bezwzględny (na balkonach również) zakaz palenia tytoniu i używania otwartego ognia - dla osób palących obok wejścia znajduje się popielniczka 
 10. Złamanie zakazu palenia papierosów i wyrobów tytoniowych na terenie obiektu jest równoznaczne z wyrażeniem przez najmującego pokój Gościa zgody na pokrycie kosztów dearomatyzacji pokoju, jednocześnie umowa najmu zostaje natychmiastowo rozwiązana bez zwrotu za niewykorzystane noclegi.
 11. Właściciel zastrzega sobie prawo skontrolowania pokoju w każdym momencie jeśli są wątpliwości co do jego stanu podczas pobytu gościa.
 12. Doba rozpoczyna się o godz. 16:00 w dniu przyjazdu, a kończy o godz. 10:00 w dniu wyjazdu. Przyjazdy wyłącznie do godziny 21:00
 13. Na terenie obiektu mogą przebywać wyłącznie osoby wynajmujące (osoby z zewnątrz są wypraszane)
 14. Pobyt ze zwierzętami jest niemożliwy - obiekt przyjazny alergikom
 15. Na terenie obiektu i ogrodu dzieci mogą znajdować się wyłącznie pod nadzorem rodziców lub opiekunów
 16. Cisza nocna obowiązuje w godz. 22:00-6:00W godzinach ciszy nocnej Goście mają obowiązek takiego zachowania, by w żaden sposób nie zakłócało ono spokoju pobytu innych osób.
 17. Zgodnie z Uchwałą Rady Gminy pobieramy opłatę miejscową w wysokości 1,30zł/os. za każdy dzień pobytu (opłata nie jest wliczona w cenę noclegu)
 18. Opłata dodatkowa za odpady 5zł/pokój/cały pobyt
 19. Gość ponosi pełną odpowiedzialność materialną i prawną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń obiektu powstałe z winy jego lub odwiedzających go osób i ma obowiązek zapłacić z wyrządzone szkody. Wszelkie usterki prosimy zgłaszać bezzwłocznie, abyśmy mieli wystarczającą ilość czasu na reakcję (zamówienie, zakup, serwis)
 20. Nie odpowiadamy za rzeczy pozostawione bez opieki  
 21. Rowery, narty itp. przechowujemy w monitorowanym pomieszczeniu do tego przeznaczonym - nie wnosimy ich do pokoi. 
 22. Bezpłatnie można wypożyczyć żelazko, deskę do prasowania, suszarkę do bielizny, zestaw do szycia
 23. Płatność za pobyt prosimy uregulować w dniu przyjazdu (do zameldowania potrzebujemy dowód tożsamości). Płatność przyjmujemy gotówką lub przelewem
 24. Nie ponosimy odpowiedzialności za niedogodności powstałe z przyczyn od nas niezależnych: przerwy w dostawie wody czy elektryczności.
 25. Właścicielowi przysługuje prawo odmowy dalszego świadczenia usług osobom, które zachowują się w sposób niewłaściwy tj. zakłócają spokojny wypoczynek innych lub nie przestrzegają regulaminu (w szczególności osobom po spożyciu alkoholu) - osoby takie będą natychmiastowo wyproszone z obiektu przez właścicieli oraz w razie potrzeby pracowników ochrony obiektu.
 26. W okresie dużych opadów śniegu zalecamy dla samochodów z napędem na jedną oś zaopatrzyć się w łańcuchy.
 27. Administratorem danych osobowych jest obiekt Willa Bukovinka z siedzibą przy ul. Leśnej 35, 34-530 Bukowina Tatrzańska. Podane dane kontaktowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Państwa pytania. Podanie danych jest dobrowolne, przysługuje Państwu prawo dostępu do podanych danych oraz ich poprawiania.
Trwa ładowanie strony prosimy czekać...